6 XII 2008 r. Wizyta Świętego Mikołaja w naszej Parafii
Wpisany przez Siedlecka Irena   

"Prawdą jest, prawdą jest, że Święty Mikołaj dobry jest'' - to słowa śpiewającego powitania Świętego Mikołaja, który tradycyjnie przybył do naszego kościoła parafialnego  6 grudnia po mszy świętej roratniej. W imieniu oczekujących dzieci Świętego Mikołaja przywitał Ksiądz Wikariusz Piotr Wojcieszek, a dostojny gość upewniwszy się, że wszyscy byli grzeczni, szczodrze obdarował dzieci prezentami. Wśród nich  znalazły się też dzieci zaproszone przez Parafialny Zespół Charytatywny, który dzięki środkom uzyskanym z funduszy Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przygotował rodzinne paczki. Wszyscy duzi i mali  uczestnicy spotkania ze Świętym Mikołajem zostali także poczęstowani cukierkami. 
  Serdeczne podziękowania składamy Świętemu Mikołajowi i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kolejnego Dnia Dobroci w naszej Parafii.

 

 

  

  

  

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2008 r. 6 XII 2008 r. Wizyta Świętego Mikołaja w naszej Parafii
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK