22-25 III 2009 r. Rekolekcje Wielkopostne
Wpisany przez Administrator   

  Tegoroczne Rekolekcje prowadził w naszej wspólnocie parafialnej ks. Wiesław Wróbel, wikariusz z parafii Dobrego Pasterza w Olkuszu. Ksiądz Wiesław jest księdzem diecezji sosnowieckiej, ale dobrze zna naszą parafię, bywał u nas wielokrotnie gdyż jest kuzynem ks. Proboszcza.
Rozpoczęte w niedzielę rekolekcje przez trzy dni przygotowały naszą Parafię do spowiedzi św., która w uroczystość Zwiastowania Pańskiego kończyła nasze ćwiczenia duchowne. 
Składamy serdeczne podziękowanie Dyrekcji naszych Szkół, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu Rekolekcji dla dzieci i młodzieży. Osoba ks. Rekolekcjonisty oraz Jego komunikatywny język w przekazie Słowa Bożego przygotował nasze serca na przeżywanie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

   

  

 Więcej zdjęć...

 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2009 r. 22-25 III 2009 r. Rekolekcje Wielkopostne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK