11 VI 2009 r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Rocznica I Komunii św.

  Każdego roku Uroczystość Bożego Ciała jest dla naszej wspólnoty parafialnej okazją do wyznania wiary w obecność Chrystusa Eucharystycznego, a dla dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii św. do uświadomienia sobie jak wielki dar otrzymały w dniu I Komunii św.
Pomimo deszczowej pogody procesje odbyły po Mszach św. w Olesznej Podgórskiej i w Popielówku.
Główna procesja rozpoczęła się w Lubomierzu po Mszy św. o godz. 12.30 i prowadziła wiernych do czterech ołtarzy przygotowanych przez wspólnoty z naszej parafii: I ołtarz – panowie z Żywego Różańca, II ołtarz – wspólnota modlitewna św. ojca Pio i Odnowa w Duchu św., III ołtarz – Parafialny Zespół Caritas, IV ołtarz – panie z Żywego Różańca.
  Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci Rocznicowych za przygotowanie kościoła oraz wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na procesję Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji za głęboką modlitewną atmosferę.  

    

   

Zdjęcia: Grzegorz Siedlecki 

Więcej zdjęć... 

 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2009 r. 11 VI 2009 r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Rocznica I Komunii św.
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK