14 IX 2009 r. – Odpust w kościele Podwyższenia Krzyża św.

Tradycyjnie Święto Podwyższenia Krzyża zgromadziło Parafian w najmniejszej świątyni naszej parafii, przy ulicy Jeleniogórskiej. Raz w roku jest tam sprawowana Eucharystia, której w tym roku przewodniczył ks. Roland Elsner, Duszpasterz Młodzieży Diecezji Görlitz, długoletni przyjaciel naszej Parafii. Kazanie odpustowe wygłosił ks. Piotr - wikariusz naszej Parafii. W tej uroczystej Mszy świętej Odpustowej modliliśmy się za całą wspólnotę parafialną oraz za Parafian, którzy na codzień troszczą się o ten kościół i jego otoczenie.

          Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom za wspólną modlitwę i przygotowanie kościoła na dzień Odpustu 

   

 

Więcej zdjęć... 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2009 r. 14 IX 2009 r. – Odpust w kościele Podwyższenia Krzyża św.
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK