6 XI 10r.10-lecie pracy ks. Proboszcza w naszej Parafii i spotkanie z Zespołem Synodalnym
Wpisany przez Administrator   

10-lecie pracy ks. Proboszcza w naszej Parafii rozpoczęło się uroczystą mszą świętą, podczas której seredeczne życzenia i podziękowania za pracę duszpasterską złożyli przedstawiciele młodzieży i wspólnot działających w parafii. Po mszy świętej odbyło się spotkanie Zespołu Synodalnego, gdzie w miłej atmosferze Ksiądz Proboszcz podzielił się refleksją na temat 10 – letniego pobytu w parafii, wykonanych prac remontowych i współpracy z parafianami. Przedstawiciele Parafialnego Zespołu Synodalnego złożyli na ręce ks. Ryszarda bukiet kwiatów z podziękowaniem za ogromny wysiłek i troskę  o naszą parafię. Wyrazem wdzięczności był również jubilleuszowy tort, którego dekorację stanowił szkic fasady naszego kościoła.

Zdjęcia: Jerzy Andrzejczak

Więcej zdjęć...

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2010 r. 6 XI 10r.10-lecie pracy ks. Proboszcza w naszej Parafii i spotkanie z Zespołem Synodalnym
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK