9-10 XII 11 r. Tak, pomagam... Akcja Caritas

Przez dwa dni mieszkańcy naszej gminy licznie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Caritas TAK POMAGAM. Jej celem była zbiórka trwałych produktów żywnościowych, z których przygotowane zostaną paczki świąteczne dla najuboższych mieszkańców naszej parafii. Dzięki uprzejmości właściciela SUPER MARKETU  Pana Stanisława Sawczaka włączyliśmy się do tej akcji przy ogromnym udziale wolontariuszy z Zespołu Szkół. Grupę wolontariuszy tworzyli: Karolina Mrozik, Edyta Kalata, Ewelina Mrozik, Paulina Bartków, Natalia Karczewska, Ariadna Żurek, Wiktoria Sekreta, Oliwia Majewska, Marek Kuliński, Aleksandra Haftarczuk, Paweł Kowański, Łukasz Bartkowski i Oskar Miklas.

Serdeczne Bóg zapłać kieruje Ksiądz proboszcz Ryszard Trzósło do wszystkich, którzy wsparli akcję Caritas i poprzez swój gest dają innym nadzieję na radosne przeżywanie tajemnicy Narodzenia Pańskiego.

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2011 r. 9-10 XII 11 r. Tak, pomagam... Akcja Caritas
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK