Wystrój kościoła na Boże Narodzenie

 

Dzięki pracy Pana kościelnego Krzysztofa i wielu Jego Pomocników wystrój bożonarodzeniowy naszego kościoła wygląda imponująco i pięknie. Zostały zakupione nowe figury do szopki, a wszystkie choinki do kościoła były ofiarowane przez naszych Parafian.

Składamy serdeczne podziękowanie budowniczym tegorocznej szopki, dziękujemy Parafianom za ofiarowane choinki, dziękujemy za pomoc w transporcie i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do upiększenia kościoła parafialnego na Święta Bożego Narodzenia. Niech piękno szopki i świątecznego wystroju kościoła przybliży wszystkim prawdę wiary o Narodzinach Bożego Syna.

Więcej zdjęć...

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2011 r. Wystrój kościoła na Boże Narodzenie
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK