19 V 13 r. Zielone Świątki w Olesznej Podgórskiej

W dniu Zesłania Ducha Świętego w sposób szczególny modliliśmy się za rolników z naszej parafii. Uroczystości przygotowane w Olesznej Podgórskiej przez Panią sołtys Joannę Sikorę i pana Krzysztofa Sikorę - radnego naszej gminy, rozpoczęły się od Mszy świętej, która zgromadziła poczty sztandarowe Polskiego Stronnictwa Ludowego z naszego regionu oraz wielu zaproszonych gości. Mszy przewodniczył Ksiądz Kanonik Ryszard Trzósło, który w homilii nawiązał do tradycji pracy na roli i szacunku dla tych, którzy całe życie poświęcają dla chleba.

Parafianie nie zapomnieli o duszpasterzach: rocznica święceń kapłańskich księdza Ryszarda i księdza Piotra składając im serdeczne życzenia błogosławieństwa Boże w pracy kapłańskiej.

Izabela Piątek

Więcej zdjęć...

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2013 r. 19 V 13 r. Zielone Świątki w Olesznej Podgórskiej
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK