22 V 2008 r. Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, rocznica I Komunii Św.
Wpisany przez Administrator   


  Tradycyjnie w Uroczystość Bożego Ciała obchodziliśmy w naszej Parafii Rocznicę I Komunii św. 39 dzieci z klasy III przeżywało wraz z Rodzicami i najbliższą Rodziną radość z przyjmowania Pana Jezusa w Komunii św. 
  Pomimo deszczowej pogody w tym dniu w każdym z kościołów filialnych w Olesznej Podgórskiej i w Popielówku po Mszach św. odbyły się wcześniej procesje Eucharystyczne. Główna parafialna procesja rozpoczęła się w Lubomierzu po zakończeniu Mszy św. Rocznicowej. W deszczowej aurze szliśmy do czterech ołtarzy śpiewając pieśni Eucharystyczne. Ołtarze były przygotowane przez: mężczyzn z Żywego Różańca, Odnowę w Duchu św. i Wspólnotę św. o. Pio, Parafialny Zespół Caritas i panie z Żywego Różańca, przy współudziale okolicznych mieszkańców.
  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy i procesji, a naszym Parafianom za modlitewne świadectwo wiary w czasie procesji Eucharystycznej. 

 

   

   

 Więcej zdjęć...

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2008 r. 22 V 2008 r. Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, rocznica I Komunii Św.
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK