7 II 15 r. Spotkanie karnawałowe wspólnot
Wpisany przez Bożena Ciereszko   

W sobotę 7 lutego 2015 r. w naszym kościele parafialnym została odprawiona uroczysta Msza Święta za wszystkie wspólnoty działające przy parafii.

Następnie rozpoczęło się spotkanie noworoczno - karnawałowe, które  dzięki życzliwości Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu  Pana Mirosława Laskowskiego mogliśmy świętować w Klubie „Postulat”. Zabawę  rozpoczął modlitwą ks. Proboszcz Erwin Jaworski, który następnie przywitał  wszystkich obecnych, a było nas w tym roku bardzo dużo, bo aż 63 osoby. Oczywiście w dalszej części nie mogło obyć się bez tańców i wspólnego śpiewu.

Niewątpliwie dla każdego była to wyjątkowa chwila, pełna radości, uśmiechu, miłości, wzruszenia, ale nie tylko, był to piękny czas, który nas zjednoczył jeszcze bardziej, kolejne doświadczenie piękna wspólnoty, jakiego doznajemy tylko dzięki temu, że powołał nas Pan Bóg.


Ważne jest to, że mimo różnego wieku członków naszych wspólnot, potrafimy się świetnie dogadywać i porozumiewać, i nie chodzi tutaj nawet o to, że zostaliśmy powołani, aby nieść pomoc dla całej parafii, to jest tylko efekt tego, że Pan Bóg wezwał nas do miłości, szerzenia dobra, do bycia zawsze z drugim człowiekiem i życia nie dla siebie, a dla innych. Jesteśmy świadomi tego, że każdy z nas sam nie jest w stanie zbyt wiele osiągnąć, ale razem możemy iść wspólną drogą miłości, aby zyskać wiele w wieczności!


Ufamy, że atmosfera tego wieczoru, radości i wzajemnej życzliwości towarzyszyć będzie naszej wspólnocie parafialnej przez cały rok i dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego radosnego karnawałowego spotkania a w szczególności naszym Kapłanom ks. Proboszczowi Erwinowi Jaworskiemu i ks. Wikariuszowi Piotrowi Olszówce. Dziękujemy także każdemu, kto przybył, ponieważ bez Was by się to wszystko nie odbyło.

Więcej zdjęć...

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2015 r. 7 II 15 r. Spotkanie karnawałowe wspólnot
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK