ZIEMIA ŚWIĘTA LISTOPAD 2018
Wpisany przez Administrator   

ZIEMIA ŚWIĘTA

PIELGRZYMKA ŚLADAMI CHRYSTUSA

19-26 listopada

 

Cena:  550 USD  i  1300(wpłata przy zapisie)

Listę zamykamy 20 maja 2018r.


DZIEŃ 1:  WYLOT Z POLSKI – BETLEJEM
Zbiórka na lotnisku- Wrocław, odprawa bagażowa/biletowa. Przylot  do Tel Avivu. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu (1 nocleg), kolacja i nocleg w hotelu w Betlejem.

 

DZIEŃ 2: HAJFA- CEZAREA- KARMEL- NAZARET- KANA GALILEJSKA

Wczesne śniadanie (wykwaterowanie z hotelu) i przejazd w kierunku  Hajfy. Zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej (teatr romański, akwedukt). Nawiedzenie Klasztoru Stella Maris na Górze Karmel. Panorama ogrodów Bahaiskich. Przejazd do Nazaretu- nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania Pańskiego, wizyta w Kanie Galilejskiej (odnowienie przyrzeczeń sakramentu małżeństwa).
Zakwaterowanie w hotelu (1 nocleg). Kolacja i nocleg w Nazarecie lub Tyberiadzie.

 

DZIEŃ 3: JEZIORO GALILEJSKIE- GÓRA TABOR I BŁOGOSŁAWIEŃSTW
Śniadanie (wykwaterowanie z hotelu). Przejazd autokarem do wód Jeziora Genezaret- rejs statkiem. Przejazd na Górę Błogosławieństw, Góra Tabor, zwiedzenie Kościoła Prymatu oraz rozmnożenia chleba i ryb, zwiedzanie Kafarnaum. Powrót brzegiem Jordanu do Betlejem- zakwaterowanie w hotelu (w tym hotelu pozostajemy do końca pielgrzymki- z niego wyjeżdżamy każdego dnia na zwiedzanie), obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ 4: BETANIA- JERYCHO- QUMRAN- MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd do Betanii (grób Łazarza, dom Marii i Marty i Łazarza), Jerycho (góra Kuszenia – panorama, Drzewo Sykomory), Qumran. Przejazd nad Jordan- odnowienie sakramentu Chrztu Świętego, Morze Martwe (kąpiel). Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ 5: JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Zwiedzanie- Góra Oliwna; Kościół Pater Noster, Dominus Flevit (Chrystus zapłakał), Ogród Oliwny (Getsemani), Bazylika Wszystkich Narodów – Bazylika Agonii, Góra Syjon (Wieczernik, Bazylika Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny). Powrót do hotelu- obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 6: AIN KAREM – JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do –Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety). Przejazd do Jerozolimy- Kneset (z zewnątrz), Menora. Przejazd do Yad Vashem- zwiedzanie. Powrót do hotelu- cas wolny w Betlejem. Obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 7: JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Jerozolimy: Stare Miasto, Ściana Płaczu , Kościół św. Anny, Sadzawka Betesda, przejście Via Dolorosa (Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Bożego i Zmartwychwstania Pańskiego. Czas wolny w Jerozolimie- Muristan. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ 8: WYLOT
Śniadanie. Nawiedzenie Betlejem- Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Groty Mlecznej, przejazd na Pole Pasterzy. Czas wolny w Jerozolimie- Muristan, stare miasto. Wyjazd na lotnisko, odprawa bagażowa/biletowa. Przelot do Wrocławia.

CENA OBEJMUJE:

- hotele 3* w opcji HB (śniadania i obiadokolacje)
- rezerwację Mszy Św. według programu
- autokar na miejscu
- wszystkie bilety wstępu ujęte w programie
- ostatnia kolacja w restauracji
-ubezpieczenie NW i KL
-opiekę przewodnika
- opiekę Kapłana
- transfer autokarowy z parafii na lotnisko i z powrotem
-lokalne napiwki

Kolejność programu może ulec zmianie – zmiany wprowadza przewodnik lokalny lub biuro podróży w Izraelu w zależności od potrzeb na miejscu, zmian dotyczących siatki połączeń samolotowych, lokalnych świąt lub warunków pogodowych.

PASZPORT MUSI BYĆ WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY ROZPOCZĘCIA PIELGRZYMKI- PRZYLOTU DO IZRAELA!!!

ZAPISY OD KWIETNIA. PRZY ZAPISIE NALEŻY WPŁACIĆ CZĘŚĆ ZŁOTÓWKOWĄ (1300 PLN- koszt biletów lotniczych i rezerwacyjnych)

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI Wydarzenia 2018 ZIEMIA ŚWIĘTA LISTOPAD 2018
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK