Letni wypoczynek dzieci i dorosłych - ŁAZY 2018
Wpisany przez Ks. Łukasz   

 

Czas wakacji obfituje w wiele atrakcji i różnorodnych wyjazdów.

Parafie od zawsze wpisują się w ten okres ze swoimi pomysłami i pomocą niesioną rodzicom w zorganizowaniu ich pociechom zasłużonego odpoczynku po roku ciężkiej (lub "lightowej"

Nam również udało się uatrakcyjnić czas wakacji naszymi pomysłami.

W pierwszym tygodniu lipca rozpoczęły się dwutygodniowa kolonia dla dzieci oraz wczasy dla dorosłych w Drveniku (Chorwacja).

Sierpień obfitował w kolejne wyjazdy. Ministranci byli w Polkowicach, zwiedzając i poznając uroki tego miasta oraz korzystając z tamtejszych basenów i placów zabaw.

Następny był wyjazd do ZOO w Libercu (Czechy), a później grupy dzieci i młodzieży wraz z towarzyszącymi im rodzicami trzykrotnie odwiedzały Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA koło Oświęcimia.

Obecnie trwają kolonie i wczasy w Łazach nad Bałtykiem, w których uczestniczy ponad 100 osób - w tym grupa dzieci, młodzieży i dorosłych z naszej parafii.

Następne wyjazdy planujemy na wrzesień.

Do Energylandii mamy już zamkniętą listę na pierwszy wyjazd, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by były następne.

Z pewnością będziemy też częstymi gośćmi w polkowickim Aquaparku i w wielu innych miejscach, do których będziecie chcieli z nami podróżować (czekamy na propozycje

Od 15 września ruszamy z zapisami na tygodniowe ZIMOWISKO W ZAKOPANEM, a od 15 lutego będziemy zapisywać na kolonie dla dzieci i młodzieży oraz wczasy dla dorosłych, które planujemy na sierpień 2019 r. - najpierw w Złotych Piaskach (Bułgaria), a następnie w Łazach nad polskim morzem.

Pamiętajmy jednak wszyscy, że ogranicza nas liczba miejsc, czas, siły i zdrowie.

Pamiętajmy też i o tym, że na zapas nie ma co się martwić. Jakoś uporamy się i z tymi wyzwaniami, bo przecież, JEŚLI BÓG Z NAMI, TO KTÓŻ PRZECIWKO NAM.

 

 

 


 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI Wydarzenia 2018 Letni wypoczynek dzieci i dorosłych - ŁAZY 2018
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK