15 VIII 2006 r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - odpust parafialny
Wpisany przez Administrator   

  Jak co roku 15 VIII w Uroczystość Wniebowzięcia NMP obchodziliśmy Odpust parafialny. Uroczystej Mszy św. Odpustowej przewodniczył i wygłosił kazanie były proboszcz lubomierskiej parafii, a obecnie proboszcz w parafii św. Józefa w Olszynie Lubańskiej ks. kan. Jan Dochniak.
  Na początku Eucharystii Dostojny Celebrans, Goście i Parafianie zostali powitani przez ks. Proboszcza Ryszarda Trzósło, który także na zakończenie Mszy Odpustowej podziękował Celebransowi i wszystkim zgromadzonym za wspólną modlitwę za przyczyną Matki Bożej - Patronki naszej parafii. Ze względu na deszczową pogodę nie było procesji Eucharystycznej, ale przed Najświętszym Sakramentem wszyscy zgromadzeni odśpiewali uroczyste Te Deum, dziekując Bogu za wszystki dary, których z Bożej Opatrzności doświadcza nasza wspólnota parafialna.

  

  

  

 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2006 r. 15 VIII 2006 r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - odpust parafialny
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK