1 X 2006 r. Koncert Wratislavia Cantans w Lubomierzu
Wpisany przez Administrator   

  Już po raz trzeci wnętrza naszego kościoła parafialnego stały się miejscem koncertu w ramach festiwalu ''Wratislavia Cantans''. Tym razem gosciliśmy zespół ''Wratislavia Trumpet Consort'', skladający się z trębaczy, flecistów i perkusisty. Wykonali oni utwory Brittena, Salieriego, Dittersdorfa, Mozarta. Ciekawe brzmienie zespołu nadawały naturalne trąbki i drewniane flety poprzeczne - instrumenty pochodzące z epoki baroku. Szczególnie efektowne były utwory wykonywane przestrzennie - z różnych miejsc naszego kościoła, który - dzięki dobrej akustyce - znakomicie wspomaga taką muzykę.

 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2006 r. 1 X 2006 r. Koncert Wratislavia Cantans w Lubomierzu
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK