6 XII 2006 r. Święty Mikołaj w naszej Parafii
Wpisany przez Administrator   
  W dniu Świętego Mikołaja 6.12.2006 z wielkim rozmachem przybył do naszej parafii wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj. Swoją pracę rozpoczął już w południe obdarowując ciepłą grochówką wszystkich pragnących się posilić świętomikołajową zupą. W przygotowania tego przedsięwzięcia brała udział grupa AA. 
  Specjalnie do dzieci Święty Mikołaj przybył po mszy świętej roratniej. Już sam przyjazd był sporą atrakcją, poprzedziła go projekcja specjalnego wydania "Wiadomości", w której radosną zapowiedz przybycia Świętego Mikołaja mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na "telebimie". Nie tylko brak śniegu spowodował, że Święty Mikołaj przyjechał do nas nie saniami, a autem, eskortowany przez lokalną policję i straż pożarną. Przez cały czas dostojnego gościa otaczali "swoiści aniołkowie", zamiast skrzydeł mieli ciemne okulary i ochroniarskie wyposażenie. Już sama oprawa zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie, a co dopiero, gdy otrzymały one z rąk dostojnego gościa piękne paczki. W tym miejscu Parafialny Zespół Charytatywny bardzo serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym Święty Mikołaj mógł obdarować 62 dzieci, które przez nasz zespół zostały zaproszone na to spotkanie, do tych podziękowań dołącza się ich radość i wdzięczność. 
  Święty Mikołaj miał w tym roku wyjątkowo dużo pomocników. Święty Mikołaj wyraża wdzięczność miejscowej Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej z Milęcic, harcerkom i harcerzom, starszym ministrantom i wszystkim dorosłym, którzy zaangażowali się w przygotowania tej wizyty.

  No a my - wszyscy parafianie i duszpasterze - składamy podziękowania Świętemu Mikołajowi.

  

 

Więcej zdjęć... 

 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2006 r. 6 XII 2006 r. Święty Mikołaj w naszej Parafii
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK