26 V 2005 r. Rocznica I Komunii Św. i Uroczystość Bożego Ciała
Wpisany przez Administrator     Uroczystość Bożego Ciała w naszej Parafii miała w tym roku podwójny charakter. Dzieci, które 30 maja 2004 roku przystąpiły do Pierwszej Komunii, obchodziły w tym dniu rocznicę tego wielkiego wydarzenia podczas uroczystej mszy świętej o godzinie 12.30.
  W uroczystość Bożego Ciała jak co roku celebrowaliśmy procesję z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Tradycyjnie ołtarze zostały przygotowane przez wspólnoty z naszej Parafii: Odnowę w Duchu Świętym, Zespół Charytatywny oraz Róże Różańcowe, Żeńską i Męską.

  

 

 

 

Więcej zdjęć... 

 

Tu jesteś

Start AKTUALNOŚCI 2005 r. 26 V 2005 r. Rocznica I Komunii Św. i Uroczystość Bożego Ciała
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK